| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraaie gemengde techniek van Nieuwe Figuratie kunstenaar Pieter Holstein ( 1934) ,
'Facing the facts'
Lithografie, aquarel en olieverf op papier. Unicum.
39 x 29 cm
Rechts onder in potlood gesigneerd. Met titel.
In perfecte conditie . 100% gegarandeerd !
Afhalen / brengen in overleg .
| Transport | |
| Garantie | |