Pieter Holstein - Pieter Holstein Gemengde Techniek Unicum - Verkocht

Pieter Holstein Gemengde Techniek Unicum kopen? Bied vanaf 75!

Pieter Holstein Gemengde Techniek Unicum kopen? Bied vanaf 75!Pieter Holstein Gemengde Techniek Unicum kopen? Bied vanaf 75!
  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Fraaie gemengde techniek van Nieuwe Figuratie kunstenaar Pieter Holstein ( 1934) ,

'Facing the facts'

Lithografie, aquarel en olieverf  op papier. Unicum.

39 x 29 cm

Rechts onder in potlood gesigneerd. Met titel.

In perfecte conditie . 100% gegarandeerd !

Afhalen / brengen in overleg .