Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken - Verkocht

Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - 2x prachtige kleurenzeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Vermeulen (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 mooie kleurenzeefdrukken van Pieter Vermeulen

1 exemplaar (laatste 2 foto's) is in zeer mooie staat met pass partout

Andere exemplaar is ook in mooie staat alleen moet er door de koper een pass partout worden gezet

  • De Nieuwprijs van deze zeefdruk is €800,-(!!) per stuk.
  • Mooie kans voor de koper.
Zie omschrijving
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd28-11-2023 om 21:15
Eindtijd12-12-2023 om 21:24
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken