Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) - Verkocht

Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Vermeulen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst (Zonder glas) kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Vermeulen (1949)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs:

Administratieve code:

Het beeld is in goede staat. Er is gebruik gemaakt van twee passe-partouts. De bovenste is wit en niet verkleurd. De tweede is blauw en dient als accent. De blauwe passe-partout heeft linksboven enkele lichten vegen. Dit werk is ingelijst in een zwarte houten lijst ZONDER glas.

Pieter Vermeulen (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
32150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (402)
86.5 cm
73 cm
61 cm
45.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-7-2018 om 16:33
Eindtijd15-7-2018 om 11:37
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken