Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20)

Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!
  • Piotr Konkel (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
Lijst73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van de  kunstenaar Piotr Konkel met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Piotr Konkel (1963)

NederlandsNederlandsPoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
62 cm
73 cm
32 cm
43 cm
Sluit binnenkort 13u 11m 28s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:15-11-2022 om 16:56
Eindtijd:28-11-2022 om 19:57