Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 - Verkocht

Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!Plateelbakkerij Zuid-Holland - asbak Uiltje sigaren - model 7232 kopen? Bied vanaf 15!
  • Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen13 x 17 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige vintage keramieken asbak van UILTJE SIGAREN. Deze uitvoering is wit.
Uiltje was een bekend Nederlands sigarenmerk van weleer.
Het merk werd gevoerd door de Kamper sigarenfabriek La Bolsa tot 1968 en daarna nog enkele jaren door British American Tobacco
Lengte: 17 cm.
Breedte: 12,5 cm.
Hoogte : 13 cm.
Zie omschrijving conditie.
ConditieRedelijk
Object is helemaal intact, er zit een haarscheurtje aan weerszijden aan de linkerkant
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd14-12-2018 om 20:44
Eindtijd21-12-2018 om 21:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken