Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 13 x 17 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Object is helemaal intact, er zit een haarscheurtje aan weerszijden aan de linkerkant | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.