Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. - Verkocht

Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Lot met diverse keramische voorwerpen, kannen, vaasjes, etc. kopen? Bied vanaf 50!
  • Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen40 cm x 40 cm x 40 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
  • Diverse kannetjes, vaasjes etc.
  • Verschillende periodes.
  • Alles in één lot.
  • Wordt degelijk verpakt/verzonden.

Het keramiek op de tweede foto is  in goede tot zeer goede staat (70% van totaal), het overige heeft hier en daar een ''chip'' en is in nette staat (30% van het totaal).

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 15:23
Eindtijd:26-08-2022 om 01:15
wijt
26 aug. / 01:02
€ 50