In opdracht geveild:
(27-27-1)
Mooie zeefdruk van Poen de Wijs. Op geschept papier.
Titel: Vrouw met aap
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 58cm x 48cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 123/250
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: