Rachid Ben Ali - 'In all his comfort' - Verkocht

Rachid Ben Ali - 'In all his comfort' kopen? Bied vanaf 350!
  • Rachid Ben Ali (1978)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2004
Techniek Acryl
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Rachid Ben Ali
1978

'In all his comfort'
acryl op doek
75 x 115 cm
gesigneerd, voorzien van titel en gedateerd 2014 in verso

Rachid Ben Ali (1978)

Marokkaans Marokkaans Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  GNS83
Lid sinds 2017
42 verkochte items
Alle items (3)
115 cm
75 cm