2 zeefdrukken 1 getekend (RdK) en genummerd 17/135 Afmetingen grafiek : 24 x 21 cm elk Afmetingen kader: 53 x 43 cm elk Dit tweeluik werd in 1989 uitgegeven door de "Vrienden van Zoutleeuw"
Zeer Goed
Beide prenten van het tweeluik in goede staat en afzonderlijk ingelijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-eloois-vijve, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 25,00