Raquel Maulwurf - TL-Kiss

Raquel Maulwurf - TL-Kiss kopen? Bied vanaf 895!
Raquel Maulwurf - TL-Kiss kopen? Bied vanaf 895!Raquel Maulwurf - TL-Kiss kopen? Bied vanaf 895!Raquel Maulwurf - TL-Kiss kopen? Bied vanaf 895!
  • Raquel Maulwurf (1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen114 x 94 cm (h x b)
Incl. lijst123 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/15

Deze houtdruk is sterk aanwezig, het toont 2 mensen in het licht van een tl verlichting, die elkaar kussen. De ruimte is betegeld, kil, rood, in tegenstelling tot wat er tussen deze twee mensen speelt.

Citaat Raquel Maulwurf " Ik wil de traditionele grafiek naar mijn eigen hand zetten , met liefde en minachting voor de techniek. De beperkingen die me tot keuzes dwingen uitbuiten. Mijn wek gaat over het leven, de liefde en het lijden. Over angsten "
Deze houtdruk van Raquel Maulwurf kocht ik in 2000 op de Biennale van Nederlandse grafische kunst in Singer Museum Laren. Sindsdien hangt deze in mijn kamer

Raquel Maulwurf (1975)

Nederlands NederlandsSpaans Spaans

Geplaatst door  jojob
Lid sinds 2022
0 verkochte items
103 cm
123 cm
94 cm
114 cm
Starttijd26-4-2022 om 12:25
Eindtijd5-5-2022 om 22:22
Openingsbod € 895
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland