5. Raquel Maulwurf

Raquel Maulwurf (1975)

1 aangeboden items / 87 verkochte items

FA. (33 x Favoriet)

Raquel Maulwurf (madrid 1975) is een Nederlandse kunstenares. Ze studeerde van 1993 tot 1997 aan de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem. Opvallend is dat haar tekenwerk geordend in series wordt gepresenteerd. Veel van haar werk wordt internationaal geëxposeerd.

Nederlands Spaans

Raquel Maulwurf - "De kus"- grote houtsnede - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!

Raquel Maulwurf - "De kus"- grote houtsnede - kleine oplage

Geplaatst doorRvZ

Eindtijd16-06-2021 om 22:51

Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen100 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst