Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 199 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 14-12-2022 om 10:19 |
Eindtijd | 21-1-2023 om 7:20 |