Regula Muller - Zakdoek (unicaat)

Regula Muller - Zakdoek (unicaat) kopen? Bied vanaf 145!
Regula Muller - Zakdoek (unicaat) kopen? Bied vanaf 145!Regula Muller - Zakdoek (unicaat) kopen? Bied vanaf 145!
  • Regula Muller (1961)
Jaartal1964
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraai  poëtisch en gedetailleerd werk van Regula Maria Muller. Afkomstig uit de collectie van EY, in perfecte staat. De zakdoek is bewerkt met fotografisch transfers en geborduurd en met acryl bewerkt.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum. Bij verzending met lijst ( deze wordt het goed verpakt) als pakketpost maar  is de koper verantwoordelijk  voor schade aan het werk bij bijvoorbeeld glasbreuk.

Regula Muller (1961)

ZwitsersZwitsersNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
40 cm
40 cm
29 cm
29 cm
Starttijd:13-09-2022 om 14:44
Eindtijd:27-09-2022 om 21:36
Openingsbod € 145
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland