5. Regula Muller

Regula Muller (1961)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Regula Maria Muller (CH/NL)

Zwitsers Nederlands

Regula Muller - Zakdoek (unicaat) kopen? Bied vanaf 225!

Regula Muller - Zakdoek (unicaat)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:44

Jaartal1964
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst