Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 - Verkocht

Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1956 - Gesigneerd - 10/10 kopen? Bied vanaf 65!
  • Reidar Magnus (1896-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Reidar Magnus (Leipzig 1896 - Kopenhagen 1968)
Originele kleurenlithografie uit 1956.
Cobra.

Oplage:  10/10  ( Eget Tryk) Eigen Druk
"Masques Bourlesques" + persoonlijke tekst in het Noors.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar.

Het werk zal zonder passe partout en plexi cover verzonden worden in veilige verpakking.

Magnus  groeide op in Bergen, maar verhuisde in 1915 met zijn gezin naar Kristiania. Hij kreeg  tuberculose en werd naar een sanatorium in Vejle in Denemarken gestuurd. Hij herstelde in Frankrijk en kwam daar in aanraking met Deense kunstenaars en vanaf 1928 woonde hij voornamelijk in Denemarken. Op de grafische school van de kunstacademie in Kopenhagen kreeg hij langzamerhand een centrale plaats in het Deense kunstleven. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Koloristerne. Hij noemde zijn werken Mythographies en nam de motieven uit de oudheid en mythologie. Hij maakte vrijwel uitsluitend grafiek tot 1947-1948, toen hij weer begon te schilderen. Zowel zijn kleurenlitho's als schilderijen tonen invloed van de kunstenaars van de Cobra-groep, zoals Egill Jacobsen en Asger Jorn, maar Magnus was vaak zwaarder en somberder in zijn kleurgebruik. Hij stierf in 1968 aan tuberculose!

Binnen België € 11,00

Reidar Magnus (1896-1968)

Geplaatst door  in2art
827 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
49.5 cm
33.5 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd22-9-2020 om 9:09
Eindtijd6-10-2020 om 19:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken