Reidar Magnus Originele kleurenlithografie uit 1966. Cobra.
Oplage: E.T. 1/20 (ET = Eget Tryk) Eigen Druk Gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar.
Reidar Magnus (1896-1968) was een Noors kunstenaar. Hij werkte tot eind de jaren zestig op de Grafische School. Eigenlijk weten we niet veel over hem, behalve dat hij lid was van de Cobra - beweging. Hij werd beïnvloed door zijn ervaringen tijdens de oorlog. Hij kon beginnen met een oplage van 30 stuks. en eindigen met enkel twee bevredigende drukken.
Omdat men het leven dat hem nabij was opmerkte en het vermogen dat we van hem moesten leren, nam de Academie voor Schone Kunsten hem in dienst als een soort universitair hoofddocent. Al zijn anarchisme en vrijmoedigheid verdwenen. Kort daarna kreeg hij longtuberculose. Daar stierf hij ook aan.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00