Reinier Willem Petrus de Vries - Friese boerderij - Verkocht

Reinier Willem Petrus de Vries - Friese boerderij kopen? Bied vanaf 65!
Reinier Willem Petrus de Vries - Friese boerderij kopen? Bied vanaf 65!Reinier Willem Petrus de Vries - Friese boerderij kopen? Bied vanaf 65!
  • Reinier Willem Petrus de Vries (1874-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 15 cm (h x b)
Lijst30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Ets van De Vries in goede staat.  Het werk heeft een houtenlijst en kan zo worden opgehangen aan de muur.

Ophalen of verzenden per aangetekende post

Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 11:08
Eindtijd:08-09-2022 om 11:31
rumein
08 sep. / 10:56
€ 65