Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed

Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed kopen? Bied vanaf 250!
Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed kopen? Bied vanaf 250!Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed kopen? Bied vanaf 250!Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed kopen? Bied vanaf 250!
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Gravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13.3 x 14.7 cm (h x b)
Incl. lijst 22.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Rembrandt van Rijn
"Sheet of studies, with a woman lying ill in bed"
Afbeelding rond 1639, druk negentiende eeuw
Heliogravure op vergépapier
13,3 x 14,7 cm

Ref. afbeelding: Bartsch 369; White/Boon 369; Hinterding/Rutgers 177

Algemeen in goede staat met een aantal bruine vlekken rechts onder.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
Binnen Spanje € 10,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 50,00