Rembrandt van Rijn - Sheet of studies, with a woman lying ill in bed
Omschrijving
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerk
Prenten voor 1900
Periode
1800 t/m 1899
Techniek
Gravure
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
13.3 x 14.7 cm (h x b)
Incl. lijst
22.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Rembrandt van Rijn "Sheet of studies, with a woman lying ill in bed" Afbeelding rond 1639, druk negentiende eeuw Heliogravure op vergépapier 13,3 x 14,7 cm
Algemeen in goede staat met een aantal bruine vlekken rechts onder.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
Tot 2 kg.
Binnen Spanje
€ 10,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 50,00