Prachtige originele handgesigneerde en genummerde lithografie van de Belgische beeldhouwer, tekenaar en lithograaf Remy Cornelissen, geboren in 1913 te Turnhout en gestorven in 1990 te Antwerpen. Opleiding aan de Academie te Antwerpen o.l.v. E. Wijnants en tweede plaats voor de Prix de Rome in 1943. Hij was leraar aan de Academie te Turnhout (1937-1947), aan het Atheneum te Berchem (1940-1972), aan de Academie te Antwerpen (1947-1978).
Afmetingen 29,5x20cm en met lijst 52x37x3cm met droogstempel Frans Masereel Center Kasterlee en glasplaat voor de lithografie
Het object wordt wereldwijd verzonden via PostNL International service. De verzendkosten zijn inclusief afgiftebewijs (aangetekend) plus een verzekering tegen verlies of schade met een maximaal te verzekeren waarde van 500 euro.