Rene Polak - zonder titel

Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Rene Polak (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
Fraaie ets van Rene Polak (1949).

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Rene Polak (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
65 cm
50 cm
Starttijd:20-09-2022 om 11:53
Eindtijd:04-10-2022 om 22:22
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland