Rene Polak - zonder titel

Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Rene Polak - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Rene Polak (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren
Fraaie ets van Rene Polak (1949).

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Rene Polak (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3615 verkochte items
Alle items van deze verkoper (488)
65 cm
50 cm