Rens Labruyere - zonder titel - Verkocht

Rens Labruyere - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Rens Labruyere - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Rens Labruyere - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Rens Labruyere - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Rens Labruyere (1925-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Zeefdruk van Rens Labruyère
Zonder titel
Eigen druk- oplagenummer 8/10
Afmeting afbeelding: 50 x 50 cm.

Rens Labruyere (1925-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  imre9
FA. (2 )

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
60 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 12:57
Eindtijd:13-10-2022 om 19:02
Krokodil
13 okt. / 18:10
€ 25