Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79.4 x 76.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Editión number 4/95 |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Starttijd | 8-12-2023 om 10:14 |
Eindtijd | 22-12-2023 om 19:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Vitoria, Spanje |