Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig naakt van de Duitse kunstenaar (en vooral de beeldhouwer) Richard Engelmann, verbonden aan het Bauhaus. Ets op Van Gelder & Zonen papier, gesigneerd en genummerd "XII" in potlood, gedateerd 1920. In redelijke staat vertoont het laken helaas wat roestvlekken, vooral aan de rechtermarge en op de achterkant. Door de textuur van de etsplaat valt de roestvlek in de ets zelf niet erg op.
Afmetingen: 47 cm x 37 cm (blad), 28 cm x 25 cm (etsfoto)
Na aankoop kan het etsen worden gedaan Diemen (nabij het Kunstveiling kantoor in Nederland) kan worden opgehaald of goed verpakt en aangetekend verzonden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
In angemessenem Zustand weist das Blatt leider einige Stockflecken auf, insbesondere am Rand rechts und auf der Rückseite. Aufgrund der Textur der Ätzplatte ist der Stockfleck in der Ätzung selbst nicht sehr auffällig. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-3-2021 om 15:45 |
Eindtijd | 22-8-2021 om 14:20 |