5. Richard Engelmann

Richard Engelmann (1868-1966)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Richard ENGELMANN (Sankt Georgen an der Stiefing 1868 - Kirchzarten 1966)

Richard Engelmann - Nackt sitzen, Radierung kopen? Bied vanaf 95!

Richard Engelmann - Nackt sitzen, Radierung

Geplaatst doorRosser

Eindtijd20-03-2021 om 22:53

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst