Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst)

Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Richard Lindner - Woman with yellow handbag, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Richard Lindner (1901-1978)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 43 cm (h x b)
Lijst83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Uiterst herkenbaar werk uit 1975 van deze bekende Amerikaanse illustrator en kunstenaar.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (108/125).  In nette lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie, alleen twee kleine vlekjes op de lijst onderaan.  Herkomst: LiNK Contemporary Art Company.

Afmetingen: 83cm x 63cm (incl. lijst), 50cm x 43cm (binnen passe-partout)

Richard Lindner (1901-1978)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
63 cm
83 cm
43 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-06-2020 om 20:46
Eindtijd:10-08-2020 om 19:04

Biedingen (1):

Peterxyz
9 aug. / 14:29
€ 300