FA. (3)

Rien van der Nat - ets nr 14

Rien van der Nat - ets nr 14 kopen? Bied vanaf 60!
Rien van der Nat - ets nr 14 kopen? Bied vanaf 60!Rien van der Nat - ets nr 14 kopen? Bied vanaf 60!Rien van der Nat - ets nr 14 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Rien van der Nat (1948)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
met de hand ingekleurde ets;
herkomst galerie S, Amsterdam

eerste eigenaar; gekocht in 1978

Rien van der Nat (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
51 cm
71 cm
41 cm
50 cm
Starttijd:06-12-2020 om 23:52
Eindtijd:13-12-2020 om 21:26
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie