Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers - Verkocht

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC/HC/ 27/70

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
38 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 59,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-02-2021 om 15:01
Eindtijd:14-02-2021 om 19:49
Biedingen (11)
Kurtaudenaert
14 feb. / 18:43
€ 52
MirjamHouben
14 feb. / 18:43
€ 50
MirjamHouben
09 feb. / 13:41
€ 47
Hans1951
09 feb. / 13:41
€ 42
Hans1951
08 feb. / 15:43
€ 25
ShantM
03 feb. / 23:29
€ 20
nelleke1958
03 feb. / 20:59
€ 15
TimGraafland
03 feb. / 20:59
€ 10
nelleke1958
03 feb. / 20:59
€ 5
TimGraafland
03 feb. / 20:59
€ 3
nelleke1958
03 feb. / 17:42
€ 1