Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC / HC /28/70

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
38 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 16:57
Eindtijd:02-02-2020 om 19:54

Biedingen (8):

avandeijk
2 feb. / 19:24
€ 35
Nanny
28 jan. / 07:47
€ 30
CVerheij
26 jan. / 20:20
€ 25
nelleke1958
26 jan. / 20:20
€ 20
CVerheij
26 jan. / 20:20
€ 20
nelleke1958
24 jan. / 10:51
€ 10
janmrtn
24 jan. / 10:51
€ 5
nelleke1958
23 jan. / 20:03
€ 1