Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!Rik van Iersel - Lot van drie lithos, The storytellers kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/70 55/70 42/70

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
38 cm
55 cm

Dit item is verkocht voor 36,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-12-2020 om 15:53
Eindtijd:10-01-2021 om 21:26

Biedingen (6):

Arrt
7 jan. / 16:41
€ 32
modernekunstonline
7 jan. / 16:41
€ 31
Arrt
31 dec. / 10:38
€ 16
Strechgel
29 dec. / 16:45
€ 11
nelleke1958
29 dec. / 16:45
€ 10
nelleke1958
29 dec. / 16:21
€ 1