Set unieke litho's.
In de expressieve stijl van de bekende Nederlandse kunstenaar Rik van Iersel.
Nieuwstaat. Nooit ingelijst geweest.
Rik van Iersel (Maastricht, 1961)
Van Iersel is een internationaal erkende kunstschilder.
Hij is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij al affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hond en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen. Dit leidt direct tot een solo expositie bij Galerie Willy Schoots. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco
Aanrader is het boek "Between seeing and saying. Dit is namelijk ook zijn onderliggende thema van de hier aangeboden litho's onder de titel 'Storyteller". In dit boek staan 140 van zijn werken op glanspapier afgedrukt.