Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat

Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!
Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!Rik van Iersel - Set Litho’s: Storyteller I en II - Nieuwstaat kopen? Bied vanaf 39!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 x 38.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Set unieke litho's.
In de expressieve stijl van de bekende Nederlandse kunstenaar Rik van Iersel.
Nieuwstaat. Nooit ingelijst geweest.

Rik van Iersel (Maastricht, 1961)
Van Iersel is een internationaal erkende kunstschilder.
Hij is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij al affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hond en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen. Dit leidt direct tot een solo expositie bij Galerie Willy Schoots. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco

Aanrader is het boek "Between seeing and saying. Dit is namelijk ook zijn onderliggende thema van de hier aangeboden litho's onder de titel 'Storyteller". In dit boek staan 140 van zijn werken op glanspapier afgedrukt.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 24,95
Naar Duitsland € 24,95
Europese Unie € 27,95
Wereldwijd € 65,00

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Arrt
Lid sinds 2018
264 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
38.4 cm
55.5 cm
Starttijd29-3-2024 om 10:41
Eindtijd7-4-2024 om 21:54
Openingsbod € 39
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiepenheim,  Nederland