Rinke Nijburg - St20Se03

Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!
Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!Rinke Nijburg - St20Se03 kopen? Bied vanaf 60!
  • Rinke Nijburg (1964)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Passe-partout 82 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15/35
Rinke Nijburg zijn werk onderscheidt zich door zijn krachtig kleurgebruik op vaak grote formaten. In zijn vroegere werk staat 'de herinnering' centraal. Herinneringen uit zijn kinderjaren, maar ook herinneringen aan zijn bergwandelingen in Zwitserland of de herinnering aan een pas gelezen boek. Hij werkt louter uit zijn geheugen. Het geheugen is voor Rinke Nijburg als een blokken doos waarbinnen hij ordening probeert aan te brengen.

In zijn huidige werk is hij vooral op zoek naar het 'goddelijke' in de kosmos en in de mens zelf.

Ophalen ter plekke heeft de voorkeur, maar als het niet anders kan is versturen ook een optie.

in goede conditie

Rinke Nijburg (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Jenlyk
0 verkochte items
Alle items (3)
115 cm
82 cm
100 cm
70 cm