Anton Heyboer - Vissersvlet YM348
Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 14-2-2021 om 10:30 |
Eindtijd | 18-8-2021 om 16:40 |