5. Rinus Groenendaal

Rinus Groenendaal (1949)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Rinus GROENENDAAL (Raamsdonksveer 1949)

Rinus Groenendaal - Gemengde techniek op papier | 'De hond' | Uniek werk kopen? Bied vanaf 125!

Rinus Groenendaal - Gemengde techniek op papier | 'De hond' | Uniek werk

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd28-02-2021 om 21:46

Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst