Rinus Pelgrom - Expressionistisch stadsgezicht (Amsterdam) - olieverf op papier - Verkocht

Rinus Pelgrom - Expressionistisch stadsgezicht (Amsterdam) - olieverf op papier kopen? Bied vanaf 50!

Rinus Pelgrom - Expressionistisch stadsgezicht (Amsterdam) - olieverf op papier kopen? Bied vanaf 50!Rinus Pelgrom - Expressionistisch stadsgezicht (Amsterdam) - olieverf op papier kopen? Bied vanaf 50!Rinus Pelgrom - Expressionistisch stadsgezicht (Amsterdam) - olieverf op papier kopen? Bied vanaf 50!
  • Rinus Pelgrom (1928-2008)
Type kunstwerkSchilderij
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Het werk is niet gesigneerd maar heeft aan de achterkant van de lijst Rinus' stempel, van Karnebeekstraat, Amsterdam Geuzenveld.

Bladmaat ca 46x27 cm, geplaatst achter passepartout en glas. In de originele houten lijst.
Het geheel verkeert in prima gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 24,00
Naar Duitsland € 24,00
Europese Unie € 30,00

Rinus Pelgrom (1928-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
1826 verkochte items
Alle items van deze verkoper (173)
34 cm
52 cm
27 cm
46 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd24-11-2023 om 12:21
Eindtijd9-12-2023 om 10:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken