Rob Cox - linosnede - 1959 - Verkocht

Rob Cox - linosnede - 1959 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Rob Cox - linosnede - 1959 kopen? Bied vanaf 25!Rob Cox - linosnede - 1959 kopen? Bied vanaf 25!Rob Cox - linosnede - 1959 kopen? Bied vanaf 25!Rob Cox - linosnede - 1959 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Rob Cox (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede van Rob Cox uit 1959.(op japans papier). Nummer: 173/250. Afmetingen blad : H61.5 cm x b48.5 cm. Afmetingen voorstelling: h48.5 x b36.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kleine kreukjes in het werk. Dit kan met een strijkijzer worden glad gestreken.

Rob Cox (1936)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-02-2018 om 00:24
Eindtijd:15-02-2018 om 21:24
Marcello020
15 feb. / 21:01
€ 25