Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992
Omschrijving
Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1992
Techniek
Gemengde Druktechniek
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
45 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst
61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Fraai werk van de hand van Rob Scholte.
'Zoek de verschillen' of zijn die er niet? Helemaal passend binnen het oeuvre van deze toch wel conceptuele kunstenaar.
Het geheel verkeert in nette conditie.
Ophalen heeft de voorkeur in verband met de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel. Eventuele verzending/bezorging in overleg.
Zeer Goed
koeriersdienst