Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992

Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai werk van de hand van Rob Scholte.

'Zoek de verschillen' of zijn die er niet? Helemaal passend binnen het oeuvre van deze toch wel conceptuele kunstenaar.

Het geheel verkeert in nette conditie.

Ophalen heeft de voorkeur in verband met de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel. Eventuele verzending/bezorging in overleg.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (46)

Geplaatst door  JJvanWijk
1164 verkochte items
Alle items (118)
81 cm
61 cm
54 cm
45 cm