Rob Scholte - Rob Scholte Omgekeerde Wereld I en 2 - Verkocht

Rob Scholte Omgekeerde Wereld I en 2 kopen? Bied vanaf 345!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte Omgekeerde Wereld I en 2 kopen? Bied vanaf 345!Rob Scholte Omgekeerde Wereld I en 2 kopen? Bied vanaf 345!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Rob Scholte: 2 Zeefdrukken: Omgekeerde wereld I en 2. ingelijst.

106 x 148 cm maten met list.

Oplage: 111 ex. genummerd en gesigneerd.

in goede staat

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  Renee
3257 verkochte items
Alle items (43)