| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Tezamen zijn deze 4 originele piezografieën in zwarte cassette , beeldformaat 50 x 80 cm - zonder witte rand - oplage 16/200
de schets ,die ten grondslag ligt aan de schilderingen "APRES NOUS LE DELUGE ", zoals in Huis Ten Bosch, Nagasaki, Japan , te zien zijn.
Prima conditie - nooit ingelijst geweest.
Uitgeverij: Art Gallery Brasz, Zutphen
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
| Garantie | |