Rob Scholte - ROB SCHOLTE - Piezografieën - Map - Verkocht

ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!ROB SCHOLTE  - Piezografieën - Map  kopen? Bied vanaf 350!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Tezamen zijn deze 4 originele piezografieën in zwarte cassette , beeldformaat 50 x 80 cm - zonder witte rand - oplage 16/200

de schets ,die ten grondslag ligt aan de schilderingen "APRES NOUS LE DELUGE ", zoals in Huis Ten Bosch, Nagasaki, Japan , te zien zijn.

Prima conditie - nooit ingelijst geweest.

Uitgeverij: Art Gallery Brasz, Zutphen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland