Rob Scholte - Scholte, Rob: Zeefdruk, Copyright - Verkocht

Scholte, Rob: Zeefdruk, Copyright kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Scholte, Rob: Zeefdruk, Copyright kopen? Bied vanaf 100!Scholte, Rob: Zeefdruk, Copyright kopen? Bied vanaf 100!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het copyright symbool is een van de bekendste werken van Rob Scholte.

Jaartal: Onbekend

Afmetingen blad:  90/90 cm

Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood onder de afbeelding en er is een signatuur meegedrukt in de zeefdruk

Ingelijst: Nee

Materiaal: Zeefdruk (op stevig papier)

Werk is in perfecte staat

Garantie:

U  heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.

Verzendkosten/Ophalen:

Dit werk kan voor € 6,75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 8,05).

Verzending naar België kost € 15.--; verzending naar andere landen in overleg.

U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  Martha
244 verkochte items
Alle items (8)