Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 - Verkocht

Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 kopen? Bied vanaf 1!Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 kopen? Bied vanaf 1!Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 kopen? Bied vanaf 1!Rob Scholte - Zeefdruk: Thorax - 1998 kopen? Bied vanaf 1!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A
Zeefdruk van Rob Scholte uit 1998. Titel: Thorax. Afmetingen blad: H 44 x b33 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b23 cm. Nummer: E.A. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  KiewitKunst
7635 verkochte items
Alle items (905)
33 cm
44 cm