Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978. Het werk is gesigneerd en genummerd (49/190) door de kunstenaar.
Kunstenaar: Rob van Koningsbruggen Titel: Geometrische compositie Jaar: 1978 Techniek: Zeefdruk Oplage: 49/190 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 25 x 76 cm Afmeting blad (HxB): 56 x 76 cm Conditie werk: Goed, licht vouwtje aan de rechterrand Referentie: ZK3001115
Rob van Koningsbruggen is een schilder van abstracte kunst. Hij begon als informeel kunstenaars en maakte veel schrijfsels op papier. Rond 1974 begon hij met het maken van ‘schuif’schilderijen, waarbij hij verf op het ene doek gebruikte als ‘kwast’ voor het andere doek. Zijn schilderingen hebben vaak eenvoudige vormen.
Van Koningsbruggen heeft een paar grote solotentoonstellingen gehad; in 1977 in het Stedelijk Museum Amsterdam, in 1987 in het Boijmans van Beuningen in Rotterdam en in 2002 een overzichtstentoonstelling in het Gemeentemuseum in Den Haag.
Goed
Licht vouwtje aan de rand.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00