Rob van Koningsbruggen - Geometrische compositie - Verkocht

Rob van Koningsbruggen - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob van Koningsbruggen - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 85!Rob van Koningsbruggen - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 85!Rob van Koningsbruggen - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 85!
  • Rob van Koningsbruggen (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978. Het werk is gesigneerd en genummerd (49/190) door de kunstenaar.

Kunstenaar: Rob van Koningsbruggen
Titel: Geometrische compositie
Jaar: 1978
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 49/190
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 25 x 76 cm
Afmeting blad (HxB): 56 x 76 cm
Conditie werk: Goed, licht vouwtje aan de rechterrand
Referentie: ZK3001115

Rob van Koningsbruggen is een schilder van abstracte kunst. Hij begon als informeel kunstenaars en maakte veel schrijfsels op papier. Rond 1974 begon hij met het maken van ‘schuif’schilderijen, waarbij hij verf op het ene doek gebruikte als ‘kwast’ voor het andere doek. Zijn schilderingen hebben vaak eenvoudige vormen.

Van Koningsbruggen heeft een paar grote solotentoonstellingen gehad; in 1977 in het Stedelijk Museum Amsterdam, in 1987 in het Boijmans van Beuningen in Rotterdam en in 2002 een overzichtstentoonstelling in het Gemeentemuseum in Den Haag.
Licht vouwtje aan de rand.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 19,00