Pieter Tanjé - Portret van Jan Maurits Quinkhard
Reinier Vinkeles - Willem de V Prins van Orange en Nassau
Alexis Gorodine - Gotcha en Tong
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 98 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijk werk van de kunstenaar Robbert Fortgens (1960) met lijst. Het werk is mooi van kleur en in goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 14-1-2023 om 10:33 |
Eindtijd | 14-4-2023 om 14:15 |