Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Sjef van der Voort - Liggend model in lingerie
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het schilderij heeft een goede staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Huizen, Nederland |
Starttijd | 22-9-2022 om 17:25 |
Eindtijd | 27-2-2023 om 11:21 |