Roelof Wildeboer - stilleven met eieren

Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!
Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!Roelof Wildeboer - stilleven met eieren kopen? Bied vanaf 50!
  • Roelof Wildeboer (1902-1989)
Jaartal1960
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
Lijst36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi schilderij van de Drentse kunstenaar Roel Wildeboer uit zijn vroegere periode, zo rond 1960.
Roel Wildeboer woonde en werkte in Hilversum en rond de Veluwe, alsmede Drenthe.
Wordt uitsluitend verzonden.

Het schilderij heeft een goede staat.

Roelof Wildeboer (1902-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunsthuis85
FA. (1)

Lid sinds 2019
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
42 cm
36 cm
24 cm
17.5 cm
Starttijd:22-09-2022 om 17:25
Eindtijd:06-10-2022 om 20:07
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa