Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht - Verkocht

Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Couragefemme
FA. (2)

Lid sinds 2019
59 verkochte items
  • Roger Hebbelinck (1912)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
Lijst37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roger Hebbelinck (Brussel, 1912-1987 is een Belgisch kunstenaar. -fotograaf. Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen. Hij was een leerling van A. Bastien, J. Delville, G. Van Strydonck, A. Stevens, I. Van Mens, J. Van Santen en P. Mathieu bij wie hij studeerde aan de Academie van Brussel.

niet rokend

Roger Hebbelinck (1912)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Couragefemme
FA. (2)

Lid sinds 2019
59 verkochte items
46 cm
37 cm
43 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-02-2020 om 15:01
Eindtijd:29-02-2020 om 19:25
163bro55
28 feb. / 18:48
€ 55