Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht - Verkocht

Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!Roger Hebbelinck - Stadsgezicht aan de gracht kopen? Bied vanaf 55!
  • Roger Hebbelinck (1912)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Roger Hebbelinck (Brussel, 1912-1987 is een Belgisch kunstenaar. -fotograaf. Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen. Hij was een leerling van A. Bastien, J. Delville, G. Van Strydonck, A. Stevens, I. Van Mens, J. Van Santen en P. Mathieu bij wie hij studeerde aan de Academie van Brussel.
niet rokend
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maaseik 3680, België
Binnen België € 8,50

Roger Hebbelinck (1912)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Couragefemme
Lid sinds 2019
59 verkochte items
46 cm
37 cm
43 cm
34 cm