Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130

Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
  • Roger Somville (1923-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/130
  • Originele kleurenzeefdruk van Roger Somville
  • Betreft exemplaar nr 1 van de oplage
  • Drukatelier: Original screen
  • Uitgever: Bekaert
  • In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzonden incl. track en trace

Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50

Roger Somville (1923-2014)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  SvensonArt
147 verkochte items
Alle items (53)
60 cm
80 cm