Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Omschrijving
Roger Somville (1923-2014)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1996
Techniek
Zeefdruk
Drager
Geschept Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
1/130
Originele kleurenzeefdruk van Roger Somville
Betreft exemplaar nr 1 van de oplage
Drukatelier: Original screen
Uitgever: Bekaert
In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzonden incl. track en trace
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,05
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 52,50