Roland Sohier - Zeefdruk, When my Ship comes in

Roland Sohier - Zeefdruk, When my Ship comes in kopen? Bied vanaf 35!
Roland Sohier - Zeefdruk, When my Ship comes in kopen? Bied vanaf 35!Roland Sohier - Zeefdruk, When my Ship comes in kopen? Bied vanaf 35!Roland Sohier - Zeefdruk, When my Ship comes in kopen? Bied vanaf 35!
  • Roland Sohier (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 13/30

Abstracte zeefdruk met een sterk grafisch karakter, opgebouwd uit herhalende diagonale lijnen in donkere tinten (zwart/bruin) op een lichte ondergrond. In het midden bevindt zich een geometrische, bijna architectonische vorm die door het lijnenspel zowel naar voren lijkt te komen als erin opgaat. Dit optische effect zorgt voor diepte, beweging en een subtiele illusie van ruimte.

De compositie balanceert tussen minimalisme en optische kunst (Op Art), met een nadruk op ritme, structuur en contrast.
In zeer goede conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 23,25

Roland Sohier (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  AKGW971
Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items (19)
76.5 cm
57.5 cm