Ron van der Werf - Terra I - Verkocht

Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Terra I kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ron van der Werf (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeefdruk met zwel-inkt, geeft reliëf.

Ron van der Werf (1958)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (19)

1059 verkochte items
90 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 15:38
Eindtijd:14-03-2020 om 19:09
163bro55
14 mrt. / 15:54
€ 50