Ronald Bijlsma - In the void

Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  tonvdn

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ronald Bijlsma (1934-2002)
Jaartal1968
TechniekGouache
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Beschrijving
Het betreft een gouache van "In the void" van Ronald Bijlsma. Het formaat is 30x40 cm en zit met passie partout in een lijst. Ronald Bijlsma begint als illustrator bij de studio van Maarten Toonder. Later start hij de eigen productiemaatschappij "Animated Films". Zijn animatiefilms zijn vertoond op vele internationale festivals. Het is een originele gouache van een van zijn meest opmerkelijke vrije films "In the void". Schilderijen van Bijlsma zijn te zien geweest in groepstentoonstellingen in diverse musea, kunstcentra en galerieën.

Aanvullende informatie
Ik heb de gouache gekocht met echtheidscertificaat en een map met achtergrond van het kunstwerk en de kunstenaar. De film staat op youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ItjdkK74e70&feature=player_detailpage ("In the void" begint bij 8:40).

Ingelijst gekocht bij Galerie OD'art in Delft (bestaat niet meer)

Ronald Bijlsma (1934-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  tonvdn

Lid sinds 2020
verkochte items
70 cm
50 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:11-01-2020 om 14:01
Eindtijd:25-01-2020 om 22:30
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie