Ronald Bijlsma - In the void

Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!
Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  RneeH

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ronald Bijlsma (1934-2002)
Jaartal1976
TechniekGouache
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In the void stamt uit 1976 en werd internationaal bekend omdat Bijlsma in de wereld van de animatie toen al experimenteerde met elementen van beeldende kunst binnen het spectrum van regulier toegepaste technieken

Ronald Bijlsma (1934-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  RneeH

Lid sinds 2021
verkochte items
71 cm
51 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:02-01-2022 om 18:47
Eindtijd:16-01-2022 om 22:18
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie