Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk ROYAL PALM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 350
Fraaie en kleine Kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker.

Het werk is geprint op stevig karton en past zonder passe-partout in een standaard lijst.

Afmeting werk 30 x 24 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd in een ooplage van 350 ex.

het nummer kan afwijken van de foto.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
2536 verkochte items
Alle items (63)
24 cm
30 cm